OBJEDNÁVKA ONLINE KURZU FYZIOJÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA

 • ANO! OBJEDNÁVÁM SI KURZ RELAXAČNÍ FYZIOJÓGY
  Vím, že za tuto cenu získám celkem 120 minut cvičení, které je rozdělené do 4 lekcí o délce 17-40 minut.
 • ANO! VÍM, ŽE DOSTANU 2 BONUSY ZDARMA
  Součástí kurzu jsou dvě bonusové relaxační audionahrávky.
 • ANO! VÍM, ŽE SE JEDNÁ O ONLINE KURZ
  Po zaplacení kurzu získáte přístupové údaje pro vstup do kurzu. Cvičit pak můžete kdykoliv a kdekoliv třeba i několik let.
 • ANO! VÍM, ŽE MÁM GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ BĚHEM 30DNŮ
  Pokud nebudu s kurzem spokojen/a mohu ho bez udání důvodu kdykoliv během prvních 30 dnů vrátit a dostanu své peníze zpět.
 • ANO! VÍM, ŽE MÁM MOŽNOST SE KDYKOLIV NA NĚCO ZEPTAT.
  Pokud budete potřebovat poradit ohledně cvičení či budete mít jakýkoliv dotaz ke kurzu, můžete mi napsat na mail info@fyziojoga.cz a já Vám odpovím.

Vyzkoušejte, jak může fyziojóga změnit vaše tělo i mysl!

Doufám, že si Vás fyziojóga získá, a budete spokojeni, stejně jako více než 100 klientů, kteří během týdne navštíví mé lekce.

Video kurz Fyziojógy je velmi názorný a dobře se podle něj cvičí, protože Radka dává i rady, čeho se vyvarovat, jak si pozici zlehčit či jak správně dýchat. Tempo je přiměřené, takže při cvičení nemáte pocit, že nestíháte. Z lekcí fyziojógy všechny cviky znám, takže nejsem příliš závislá na vizuální stránce a stačí mi hlasová nápověda, která mě celým cvičením vede. Z tohoto důvodu nemohu hodnotit, jak by cvičení zvládali ti, kteří jógu nikdy necvičili. Délka lekcí kolem 40 minut je pro mě dostačující, protože v domácích podmínkách si málokdy vyšetřím více času na cvičení. Video kurz od Radky považuji za výborné doplnění kurzu, který navštěvuji.
Sabina P.
Od té doby, co chodím k Vám na lekce se cítím se o 200% líp na těle i na duši. Takovou kondičku jako teď jsem nikdy neměla. A taky díky vám! Naučila jste mě zklidnit, vypnout stále pracující mozek, z vašich lekcí odcházím lehká jako peříčko(i když jsem pět kilo přibrala).A co víc… Jsem na vás závislá… Nikdy bych nevěřila, že někdy obětuju svůj klid domova za něco, co mě vrací domů v pozdních hodinách. Vy jste to dokázala. DÍÍÍKYY.
BP
Dobrý den Radko, byť jsem teprve letos začala navštěvovat Vaše hodiny jógy, hned mě to chytlo, vždycky se na hodinu moc těším. Vyzkoušela jsem různá cvičení, ale po Vaší hodině odcházím spokojená a už se těším na další.
Gabriela
Jako sportovní antitalent jsem vždycky ráda, když cvičení zvládnu, že se vůbec "dokopu" jít. Rozhodně je to Vaše zásluha a jsem moc ráda, že mohu chodit na Vámi vedené lekce. Jsem Vám vděčná, za Váš přístup, za Vaše poznatky, za Vaše vedení, za to, jaká jste. Moc díky.
Pavla
moc se mi líbí celkově celý kurz. Máte srozumitelně popsané cviky, všechny cviky se dobře provádějí, čas 40 min je určitě akorát.Nemůžu nic vytknout a doporučuji všem, kteří třeba váhají, si to určitě pořídit. Pro mě je moc příjemné nechat se vést při cvičení, navíc máte moc příjemný hlas:-)
Petra
Vzhledem k tomu, že jsem si na lekcích fyziojógy vytvořila závislost, tak je pro mně kurz výborným řešením pro dny, kdy se lekce nemůžu zúčastnit. Kratší videa pak využívám k pravidelnému procvičení oblasti zad, se kterou mám aktuálně problémy. Nákup mohu vřele doporučit.
Hana M.

Potřebujete pomoc s objednávkou nebo máte nějaký dotaz?

Napište mi na radka@radkacrhonkova.cz 

Ráda vám poradím!