online kurz

RELAXAČNÍ FYZIOJÓGA

 • Kombinace fyzioterapie a jógy, zaměření zejména na protažení zkrácených měkkých tkání
 • 120 minut jógy ve 4 lekcích v délce 17-40 minut
 • Jemné pozice s maximálním účinkem pro odbourání fyzického i psychického napětí
 • Procvičíte celé tělo
 • Vhodné pro všechny věkové kategorie
 • Vhodné pro začátečníky, osoby po úrazech či nulovou kondicí
 • Doživotní přístup
 • Cvičte kdykoliv a kdekoliv
 • 2 bonusy ZDARMA: audiorelaxace k uvolnění napětí v těle a imaginace k odpoutání pozornosti + další 2 jógové techniky vedoucí k harmonizaci těla
 • Teoretické podklady, domácí úkoly a další zajímavé odkazy ke každé lekci
 • CENA: 390KČ

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE:

Kurz relaxační fyziojógy je určen pro všechny, kteří potřebují na chvilku „vypnout“, ale zároveň chtějí mít pocit, že udělali i něco pro své tělo.

Charakteristikou tohoto kurzu může být i slovo jemnost. Většina pozic je jen vsedě nebo vleže a jsou zaměřené zejména na uvolnění a protažení přebytečného napětí ve svalech, a to zejména v oblasti dolní části zad, kyčelních kloubů a dolních končetin.

Ale samozřejmě vše je propojeno se vším a tak zde nechybí ani pozice na protažení dalších částí těla (krční páteře, hrudní páteře, ramen). Důraz je kladen na propojení pohybu a dechu. Dech je důležitou součástí jógy a pomáhá nám k uvolnění jak fyzického tak psychického napětí.

Snahou je propojit pohyb s dechem, tempo cvičení je velmi pomalé a jemné. Díky pomalému tempu cvičení, delší výdrži v pozicích a uvědomění si dechu postupně dochází ke zpomalení a zklidnění v těle i mysli. V dnešní době jsme pořád vedeni k výkonu, máme představu, že za den musíme stihnout milion věcí a nemáme čas se zastavit, chvilku vydechnout a dopřát si chvilku nicnedělání pro sebe, která je ale důležitá pro naše fyzické a psychiké zdraví. 

Tento kurz je zaměřen právě na to nicnedělání, jeho cílem není zvyšovat fyzickou kondici, dělát stále těžší a těžší pozice (protože to jsme zase u toho výkonu). Jde nám o to zastavit se, nechat tělo vydechnout, uvolnit z něj přebytečné svalové napětí, které vzniká při stresu a zklidnit tok našich myšlenek a odevzdat se tomu, že chvilku nemusíme nic dělat, nic vymýšlet, nic plánovat, jen se nechat vést.... PRO KOHO JE KURZ URČEN?

 • pro ty, kteří chtějí s jógou začít
 • pro ty, kteří preferují pomalejší pohyb a styl jógy
 • pro osoby s nízkou fyzickou kondicí a jiným zdravotním omezením (např. návrat k pohybu po úraze)
 • pro ty, kteří mají náročné povolání a potřebují na chvilku vypnout hlavu a odbourat stres
 • ke kompenzaci rychlejších stylů jógy

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

 • Na protažení a uvolnění těla i mysli
  Čeká Vás 120 minut jógy, která je rozdělená do 4 lekcí v délce 17-40min. Lekce můžete kombinovat a vybírat dle své nálady a potřeb. Vybrat si můžete lekci, při které procvičíte celou páteř, lekci, kde procvičíte zejména oblast kyčelních kloubů a krční páteře, nebo jemnou jin jógu, díky které se můžete v pozicích maximálně uvolnit a spojit se jen se svým dechem či lekci jin jógy u stěny, které já osobně říkám „líná“ jóga (až vyzkoušíte, uvidíte proč).
 • Jemnost v hlavní roli
  Jemné pozice, ale s maximálním účinkem. Tento kurz ani tak necílí na zvýšení fyzické kondice nebo na postupné ztěžování pozic, ale je zaměřen na uvolnění - těla i mysli. Stres je totiž považován za viníka řady zdravotních problémů a bolesti zad jsou jedním z nich. Pokud pravidelně pracujeme na odbourání stresu a napětí, dochází i k uvolnění napětí ve svalech a dalších částech pohybového aparátu. Tento kurz je sestaven tak, aby Vám pomohl zklidnit to neustálé proudění myšlenek, chvilku se zastavit a zároveň tak odstranit napětí jak v hlavě, tak ve svalech.
 • Neomezený přístup ke všem lekcím
  Můžete cvičit kdykoliv a kdekoliv. Sami se rozhodnete, kdy máte chuť si cvičit a nemusíte být omezeni rozvrhem jógového centra. Je jen na vás jestli budete cvičit 1x týdně nebo každý den.
 • 2 bonusy zcela ZDARMA
  Jako poděkování za zakoupení kurzu získáte 2 bonusy ZDARMA, které Vám pomůžou umocnit pocit celkového uvolnění. Můžete si je pustit samostatně nebo na konci lekce k závěrečné relaxaci. Čekají vás 2 audio relaxace k uvolnění napětí v celém těle a také jedna imaginace, při které přenesete svou pozornost do vaší vysněné krajiny. Vím, že relaxace je důležitou součástí každé lekce jógy a proto si ji můžete pustit jako závěr každé lekce či si ji pustit, kdykoliv si budete chtít odpočinout.
 • Garance 30 dní na vrácení peněz
  Pokud zjistíte, že kurz není to, co jste očekávali, a pošlete mi e-mail do 30 dní od zakoupení kurzu, bez otázek získáte své peníze zpět.
 • Teoretické podklady a úkoly ke každé lekci
  Ke každé lekci získáte doplňující informace, které Vám pomohou lépe pochopit výběr pozic, získáte další doporučení a tipy, kterými si můžete cvičení ještě „doladit“ a zpříjemnit.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ


ZÍSKÁVÁTE 30DENNÍ GARANCI NA VRÁCENÍ PENĚZ BEZ UDÁNÍ DŮVODU!

Své práci věřím. Vím, že můj styl vedení lekcí pomohl již desítkám klientů se širokým spektrem obtíží. Ale každý jsme jedinečný, a to co pomohlo jednomu, nemusí být vhodné pro někoho jiného.

Chci Vám poskytnout dostatek času, abyste se přesvědčili o tom, zda fyziojóga funguje. Získáte 30 dní na seznámení s kurzem, vyzkoušení jednotlivých lekcí a pozorování toho, co se ve Vašem těle a mysli změní.

Pokud zjistíte, že u sebe žádné účinky nepozorujete, dostanete své peníze zpět do 30dní od zakoupení kurzu.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ NA PŘEDCHOZÍ KURZ


Moc se mi líbí celkově celý kurz. Máte srozumitelně popsané cviky, všechny cviky se dobře provádějí, čas 40 min je určitě akorát.Nemůžu nic vytknout a doporučuji všem, kteří třeba váhají, si to určitě pořídit. Pro mě je moc příjemné nechat se vést při cvičení, navíc máte moc příjemný hlas:-)
Petra D.fyzioterapeutka
Vzhledem k tomu, že jsem si na lekcích fyziojógy vytvořila závislost, tak je pro mně kurz výborným řešením pro dny, kdy se lekce nemůžu zúčastnit. Kratší videa pak využívám k pravidelnému procvičení oblasti zad, se kterou mám aktuálně problémy. Nákup mohu vřele doporučit.
Hana M.úřednice
Video kurz Fyziojógy je velmi názorný a dobře se podle něj cvičí, protože Radka dává i rady, čeho se vyvarovat, jak si pozici zlehčit či jak správně dýchat. Tempo je přiměřené, takže při cvičení nemáte pocit, že nestíháte. Z lekcí fyziojógy všechny cviky znám, takže nejsem příliš závislá na vizuální stránce a stačí mi hlasová nápověda, která mě celým cvičením vede. Z tohoto důvodu nemohu hodnotit, jak by cvičení zvládali ti, kteří jógu nikdy necvičili. Délka lekcí kolem 40 minut je pro mě dostačující, protože v domácích podmínkách si málokdy vyšetřím více času na cvičení. Video kurz od Radky považuji za výborné doplnění kurzu, který navštěvuji
Sabina P.odborná asistentka na VŠ
Dobrý den, paní Radko, dovolte, abych poděkovala speciálně za včerejší lekci. Vzhledem k inverzi která byla, jsem myslela, že ani nedojdu. Těžko se mi dýchalo celý den, ale odpoledne to bylo nejvýraznější, ale řekla jsem si, že co půjde zkusím, když nepůjde, budu odpočívat. Ale kupodivu už při začátečním prodýcháváni to bylo lepší a pak už jsem se snažila co nejlíp dýchat podle Vašich pokynů. Tedy ne, že bych se jindy nesnažila, nebo nedělala jak říkáte;-), ale po lekci jsem odcházela nejen s lepším dechem, ale odpočatá a fit. Jako sportovní antitalent jsem vždycky ráda, když cvičení zvládnu, že se vůbec "dokopu" jít. Jsem dlouholetý astmatik a snažím se hospodařit s dechem účelně, ale to, co se povedlo včera se mi ještě nestalo. Rozhodně je to Vaše zásluha a jsem moc ráda, že mohu chodit na Vámi vedené lekce. Jsem Vám vděčná, za Váš přístup, za Vaše poznatky, za Vaše vedení, za to, jaká jste. Moc díky.
Pavla G.zdravotní sestra
Od té doby, co chodím k Vám na lekce se cítím se o 200% líp na těle i na duši. Takovou kondičku jako teď jsem nikdy neměla. A taky díky vám! Naučila jste mě zklidnit, vypnout stále pracující mozek, z vašich lekcí odcházím lehká jako peříčko(i když jsem pět kilo přibrala).A co víc… Jsem na vás závislá… Nikdy bych nevěřila, že někdy obětuju svůj klid domova za něco, co mě vrací domů v pozdních hodinách. Vy jste to dokázala. DÍÍÍKYY.
Bronislava P.učitelka
Dobrý den Radko, byť jsem teprve letos začala navštěvovat Vaše hodiny jógy, hned mě to chytlo, vždycky se na hodinu moc těším. Vyzkoušela jsem různá cvičení, ale po Vaší hodině odcházím spokojená a už se těším na další.
Gabriela K. úřednice