online kurz

JEMNÁ FYZIOJÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA

 • Kombinace fyzioterapie a jógy se zaměřením pro zdravá záda
 • 130 minut jógy v 5 lekcích v délce kolem 25 minut
 • Procvičíte celé tělo
 • Vhodné pro všechny věkové kategorie
 • Vhodné pro začátečníky, osoby po úrazech či nulovou kondicí
 • Vhodné i pro těhotné a osoby po operacích břicha, které se chtějí vrátit po zhojení zpět ke cvičení
 • Doživotní přístup
 • Cvičte kdykoliv a kdekoliv
 • Teoretické podklady, domácí úkoly a další zajímavé odkazy ke každé lekci
 • CENA: 450KČ

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE:

Když jsem v roce 2017 natočila první online kurz fyziojógy pro zdravá záda, nečekala jsem, že bude mít takový úspěch. Jsem moc ráda, když mi přijde zpětná vazba, o tom, že se lidem cvičení líbí a cítí zlepšení ve svém těle.

Jsem ráda, že se tento kurz dostal i do povědomí lékařů a fyzioterapeutů, kteří kurz doporučují svým pacientům jako vhodný způsob „domácího cvičení“.

Téměř po roce pak vznikl kurz relaxační fyziojógy, který je naopak zaměřen zejména na odpočinek a na začátku roku 2020 vznikl tento nový kurz jemné fyziojógy pro zdravá záda, který může být skvělým rozšířením předchozích kurzů (pro ty, co už znají moje předchozí lekce zpaměti), ale také může sloužit jako možnost vyzkoušet si můj styl cvičení pro nové zájemce.

Jeho specifikum je i v tom, že jsem ho natáčela v 5 měsíci těhotenství. Lekce jsou tedy opravdu ,,jemné". Neobsahují cviky na břiše, velké rotace a pozice, které nadměrně aktivují břicho. Je tedy vhodný i pro těhotné, osoby po operacích břicha (nebo císařském řezu) , které se chtějí vrátit zpět do formy (doporučuji po 6 týdnech od operace a po domluvě s lékařem).

Kurz jemné fyziojógy pro zdravá záda zahrnuje celkem 5 lekcí, díky kterým postupně procvičíte celé tělo, i když hlavní  zaměření je na práci s oblastí páteře a přilehlých kloubů. Jedna lekce nese název ,,Jóga s židlí" a může být návodem jak se protáhnout během celodenního sezení v kanceláři. Dále zde najdete i lekci, která je složená jen z pozic, které již znáte z kurzu minijógy zdarma. Můžete tak procvičit všechny pozice v ucelené lekci bez toho, aniž byste si museli pouštět každou pozici zvlášť. 

Proč je jóga tak účinná?

Oproti jiným druhům cvičení jóga využívá propojení jednotlivých pozic s dechem. Dech je mocný nástroj, který propojuje tělo s naší myslí. Zklidnění mysli a snížení napětí je základem pro léčbu většiny onemocnění dnešní doby. 

 

SEZNAM LEKCÍ:

 • Uvolnění kyčlí a jemné protažení celého těla (29min)
 • Předklonové pozice a protažení zadní strany těla (25min)
 • Jemné protažení páteře a kyčlí (25min)
 • Jóga s židlí (29min)
 • Jemná jóga (22min)


PRO KOHO JE KURZ URČEN?

 • pro všechny, které trápí bolesti zad
 • pro ty, kteří chtějí s jógou začít
 • pro ty, kteří preferují pomalejší pohyb a styl jógy
 • pro osoby s nízkou fyzickou kondicí a jiným zdravotním omezením (např. návrat k pohybu po úraze)
 • pro těhotné a ženy po porodu
 • pro osoby se sedavým zaměstnáním, které chtějí protáhnout a kompenzovat tento druh práce

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

 • Na protažení a uvolnění těla i mysli
  Čeká Vás 130 minut jógy, která je rozdělená do 5 lekcí v délce kolem 25 minut. Lekce můžete kombinovat a vybírat dle své nálady a potřeb.
 • Neomezený přístup ke všem lekcím
  Můžete cvičit kdykoliv a kdekoliv. Sami se rozhodnete, kdy máte chuť si cvičit a nemusíte být omezeni rozvrhem jógového centra. Je jen na vás jestli budete cvičit 1x týdně nebo každý den.
 • Garance 30 dní na vrácení peněz
  Pokud zjistíte, že kurz není to, co jste očekávali, a pošlete mi e-mail do 30 dní od zakoupení kurzu, bez otázek získáte své peníze zpět.
 • Teoretické podklady a úkoly ke každé lekci
  Ke každé lekci získáte doplňující informace, které Vám pomohou lépe pochopit výběr pozic, získáte další doporučení a tipy, kterými si můžete cvičení ještě „doladit“ a zpříjemnit.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ


ZÍSKÁVÁTE 30DENNÍ GARANCI NA VRÁCENÍ PENĚZ BEZ UDÁNÍ DŮVODU!

Své práci věřím. Vím, že můj styl vedení lekcí pomohl již desítkám klientů se širokým spektrem obtíží. Ale každý jsme jedinečný, a to co pomohlo jednomu, nemusí být vhodné pro někoho jiného.

Chci Vám poskytnout dostatek času, abyste se přesvědčili o tom, zda fyziojóga funguje. Získáte 30 dní na seznámení s kurzem, vyzkoušení jednotlivých lekcí a pozorování toho, co se ve Vašem těle a mysli změní.

Pokud zjistíte, že u sebe žádné účinky nepozorujete, dostanete své peníze zpět do 30dní od zakoupení kurzu.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ NA PŘEDCHOZÍ KURZY


Moc se mi líbí celkově celý kurz. Máte srozumitelně popsané cviky, všechny cviky se dobře provádějí, čas 40 min je určitě akorát.Nemůžu nic vytknout a doporučuji všem, kteří třeba váhají, si to určitě pořídit. Pro mě je moc příjemné nechat se vést při cvičení, navíc máte moc příjemný hlas:-)
Petra D.fyzioterapeutka
Vzhledem k tomu, že jsem si na lekcích fyziojógy vytvořila závislost, tak je pro mně kurz výborným řešením pro dny, kdy se lekce nemůžu zúčastnit. Kratší videa pak využívám k pravidelnému procvičení oblasti zad, se kterou mám aktuálně problémy. Nákup mohu vřele doporučit.
Hana M.úřednice
Video kurz Fyziojógy je velmi názorný a dobře se podle něj cvičí, protože Radka dává i rady, čeho se vyvarovat, jak si pozici zlehčit či jak správně dýchat. Tempo je přiměřené, takže při cvičení nemáte pocit, že nestíháte. Z lekcí fyziojógy všechny cviky znám, takže nejsem příliš závislá na vizuální stránce a stačí mi hlasová nápověda, která mě celým cvičením vede. Z tohoto důvodu nemohu hodnotit, jak by cvičení zvládali ti, kteří jógu nikdy necvičili. Délka lekcí kolem 40 minut je pro mě dostačující, protože v domácích podmínkách si málokdy vyšetřím více času na cvičení. Video kurz od Radky považuji za výborné doplnění kurzu, který navštěvuji
Sabina P.odborná asistentka na VŠ
Dobrý den, paní Radko, dovolte, abych poděkovala speciálně za včerejší lekci. Vzhledem k inverzi která byla, jsem myslela, že ani nedojdu. Těžko se mi dýchalo celý den, ale odpoledne to bylo nejvýraznější, ale řekla jsem si, že co půjde zkusím, když nepůjde, budu odpočívat. Ale kupodivu už při začátečním prodýcháváni to bylo lepší a pak už jsem se snažila co nejlíp dýchat podle Vašich pokynů. Tedy ne, že bych se jindy nesnažila, nebo nedělala jak říkáte;-), ale po lekci jsem odcházela nejen s lepším dechem, ale odpočatá a fit. Jako sportovní antitalent jsem vždycky ráda, když cvičení zvládnu, že se vůbec "dokopu" jít. Jsem dlouholetý astmatik a snažím se hospodařit s dechem účelně, ale to, co se povedlo včera se mi ještě nestalo. Rozhodně je to Vaše zásluha a jsem moc ráda, že mohu chodit na Vámi vedené lekce. Jsem Vám vděčná, za Váš přístup, za Vaše poznatky, za Vaše vedení, za to, jaká jste. Moc díky.
Pavla G.zdravotní sestra
Od té doby, co chodím k Vám na lekce se cítím se o 200% líp na těle i na duši. Takovou kondičku jako teď jsem nikdy neměla. A taky díky vám! Naučila jste mě zklidnit, vypnout stále pracující mozek, z vašich lekcí odcházím lehká jako peříčko(i když jsem pět kilo přibrala).A co víc… Jsem na vás závislá… Nikdy bych nevěřila, že někdy obětuju svůj klid domova za něco, co mě vrací domů v pozdních hodinách. Vy jste to dokázala. DÍÍÍKYY.
Bronislava P.učitelka
Dobrý den Radko, byť jsem teprve letos začala navštěvovat Vaše hodiny jógy, hned mě to chytlo, vždycky se na hodinu moc těším. Vyzkoušela jsem různá cvičení, ale po Vaší hodině odcházím spokojená a už se těším na další.
Gabriela K. úřednice