online kurz

FYZIOJÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA

 • Kombinace fyzioterapie a jógy
 • 4 lekce v délce 35-45minut
 • 1 ,,klasická " lekce v délce 75min
 • Procvičíte jednotlivé části páteře a velké klouby (ramena, kyčle)
 • Vhodné pro všechny věkové kategorie
 • Vhodné pro začátečníky, osoby po úrazech či nulovou kondicí
 • Doživotní přístup
 • Cvičte kdykoliv a kdekoliv
 • 2 bonusy ZDARMA: naučte se pozdrav slunci a audio relaxace pro uvolnění napětí v těle
 • Teoretické podklady, domácí úkoly a další zajímavé odkazy ke každé lekci
 • CENA: 690 Kč

ZJISTĚTE VÍCE...

Fyzioterapii se věnuji přes 10 let a jóga do mého života vstoupila před 7 lety. Díky józe jsem se dokázala zbavit bolestí beder, které mě trápily více než 10 let.

I když znám spoustu fyzioterapeutických metod a absolvovala jsem několik sérií rehabilitací, teprve jóga mi opravdu pomohla.

Proč je jóga tak účinná?

Oproti jiným druhům cvičení jóga využívá propojení jednotlivých pozic s dechem. Dech je mocný nástroj, který propojuje tělo s naší myslí. Zklidnění mysli a snížení napětí je základem pro léčbu většiny onemocnění dnešní doby. 

Určitě to znáte sami...Bolesti se objeví či zhorší, když zažíváme nepříjemné životní období, když nás něco trápí, jsme ve stresu, zažíváme nějaký smutek. Cítíte, že je vaše tělo tuhé, stažené, svaly jsou v napětí.  

 

A to je  hlavní kouzlo se kterým jóga pracuje a proč v posledních letech získává na takové popularitě. Dokáže ,,léčit“ následky uspěchaného a stresujícího životního stylu.

 

 

Po tom, co mi jóga pomohla zbavit se bolestí zad a  změnila mé vnímání světa, jsem se rozhodla józe věnovat profesionálně, propojit ji s fyzioterapií a pomoci tak lidem zbavit se jejich obtíží.

Pamatuji si, jak jsem před 4 lety na svých lekcích seděla sama, protože nikdo nepřišel. Teď vedu 10 lekcí  týdně a bohužel musím řadu zájemců z kapacitních důvodů odmítat.

Během týdne navštíví mé lekce přibližně 120 lidí a jsem vděčná, že se stále vrací, slyším od nich pozitivní reakce, jak jim fyziojóga pomáhá, cítí se díky ní lépe, přestala je bolet záda a na lekce si chodí hlavně odpočinout.

Nečekala jsem, že ,,moje fyziojóga“ bude mít takový úspěch. A že si lidé budou chtít rezervovat místo i půl roku dopředu!

 

Pokaždé je mi líto, když musím někoho odmítnout, a dlouho jsem přemýšlela, jak to udělat, abych uspokojila a pomohla co největšímu počtu zájemců. Až  jednoho dne vznikla myšlenka vytvořit online kurz fyziojógy,  který je teď připraven pro Vás...

CO ZÍSKÁTE?

 Získáte ucelený kurz, díky kterému se naučíte, jak si pomocí fyziojógy můžete sami pomoci zbavit se bolestí zad již během 30-40minut! Použité pozice a jógové sestavy jsou vyzkoušeny více než stovkou mých klientů. 

 • 350 minut fyziojógy
  Vím, které pozice jsou účinné pro jednotlivé části páteře, vím, jak je modifikovat, aby je zvládli všichni. V každé lekci vás upozorním na co si v těžších pozicích dávat pozor.
 • Lekce zaměřené na konkrétní část těla.
  Lekce jsou rozděleny tak, abyste v každé lekci procvičili vždy určitou část páteře: bederní páteř, hrudní páteř a krční páteř. Součástí lekce se zaměřením na krční páteř je i procvičení ramenních kloubů a samostatná lekce je věnována kyčelním kloubům.
 • Neomezený přístup ke všem lekcím
  Můžete cvičit kdykoliv a kdekoliv. Sami se rozhodnete, kdy máte chuť si cvičit a nemusíte být omezeni rozvrhem jógového centra. Je jen na vás jestli budete cvičit 1x týdně nebo každý den.
 • 2 bonusy zcela ZDARMA
  Jako poděkování za zakoupení kurzu získáte 2 bonusy ZDARMA. V prvním bonusu najdete krátké video s instrukcemi jak provádět sekvenci pozdravu Slunci tak, aby odpovídal pohybovým možnostem každého klienta. Druhým bonusem je audio relaxace pro uvolnění napětí v těle i mysli. Vím, že relaxace je důležitou součástí každé lekce jógy a proto si ji můžete pustit jako závěr každé lekce či si ji pustit kdykoliv si budete chtít odpočinout.
 • Garance 30 dní na vrácení peněz
  Pokud zjistíte, že kurz není to, co jste očekávali, a pošlete mi mail do 30 dní od zakoupení kurzu, bez otázek získáváte své peníze zpět.
 • Teoretické podklady a úkoly ke každé lekci
  Ke každé lekci získáte informace s vysvětlením toho, proč se v dané oblasti nejčastěji vyskytují problémy, na co je potřeba si dávat pozor v běžném životě, aby jste se zbavili bolestí. Ke každé 40 minutové lekci dostanete i jeden ,,domácí úkol".

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

ZÍSKÁVÁTE 30DENNÍ GARANCI NA VRÁCENÍ PENĚZ BEZ UDÁNÍ DŮVODU!

Své práci věřím. Vím, že můj styl vedení lekcí pomohl již desítkám klientů se širokým spektrem obtíží. Ale každý jsme jedinečný, a to co pomohlo jednomu, nemusí být vhodné pro někoho jiného.

Chci Vám poskytnout dostatek času, abyste se přesvědčili o tom, zda fyziojóga funguje. Získáte 30 dní na seznámení s kurzem, vyzkoušení jednotlivých lekcí a pozorování toho, co se ve Vašem těle a mysli změní.

Pokud zjistíte, že u sebe žádné účinky nepozorujete, dostanete své peníze zpět do 30dní od zakoupení kurzu.

REFERENCE OD MÝCH KLIENTŮ

Moc se mi líbí celkově celý kurz. Máte srozumitelně popsané cviky, všechny cviky se dobře provádějí, čas 40 min je určitě akorát.Nemůžu nic vytknout a doporučuji všem, kteří třeba váhají, si to určitě pořídit. Pro mě je moc příjemné nechat se vést při cvičení, navíc máte moc příjemný hlas:-)
Petra D.fyzioterapeutka
Vzhledem k tomu, že jsem si na lekcích fyziojógy vytvořila závislost, tak je pro mně kurz výborným řešením pro dny, kdy se lekce nemůžu zúčastnit. Kratší videa pak využívám k pravidelnému procvičení oblasti zad, se kterou mám aktuálně problémy. Nákup mohu vřele doporučit.
Hana M.úřednice
Video kurz Fyziojógy je velmi názorný a dobře se podle něj cvičí, protože Radka dává i rady, čeho se vyvarovat, jak si pozici zlehčit či jak správně dýchat. Tempo je přiměřené, takže při cvičení nemáte pocit, že nestíháte. Z lekcí fyziojógy všechny cviky znám, takže nejsem příliš závislá na vizuální stránce a stačí mi hlasová nápověda, která mě celým cvičením vede. Z tohoto důvodu nemohu hodnotit, jak by cvičení zvládali ti, kteří jógu nikdy necvičili. Délka lekcí kolem 40 minut je pro mě dostačující, protože v domácích podmínkách si málokdy vyšetřím více času na cvičení. Video kurz od Radky považuji za výborné doplnění kurzu, který navštěvuji
Sabinaodborná asistentka na VŠ
Dobrý den, paní Radko, dovolte, abych poděkovala speciálně za včerejší lekci. Vzhledem k inverzi která byla, jsem myslela, že ani nedojdu. Těžko se mi dýchalo celý den, ale odpoledne to bylo nejvýraznější, ale řekla jsem si, že co půjde zkusím, když nepůjde, budu odpočívat. Ale kupodivu už při začátečním prodýcháváni to bylo lepší a pak už jsem se snažila co nejlíp dýchat podle Vašich pokynů. Tedy ne, že bych se jindy nesnažila, nebo nedělala jak říkáte;-), ale po lekci jsem odcházela nejen s lepším dechem, ale odpočatá a fit. Jako sportovní antitalent jsem vždycky ráda, když cvičení zvládnu, že se vůbec "dokopu" jít. Jsem dlouholetý astmatik a snažím se hospodařit s dechem účelně, ale to, co se povedlo včera se mi ještě nestalo. Rozhodně je to Vaše zásluha a jsem moc ráda, že mohu chodit na Vámi vedené lekce. Jsem Vám vděčná, za Váš přístup, za Vaše poznatky, za Vaše vedení, za to, jaká jste. Moc díky.
Pavlazdravotní sestra
Od té doby, co chodím k Vám na lekce se cítím se o 200% líp na těle i na duši. Takovou kondičku jako teď jsem nikdy neměla. A taky díky vám! Naučila jste mě zklidnit, vypnout stále pracující mozek, z vašich lekcí odcházím lehká jako peříčko(i když jsem pět kilo přibrala).A co víc… Jsem na vás závislá… Nikdy bych nevěřila, že někdy obětuju svůj klid domova za něco, co mě vrací domů v pozdních hodinách. Vy jste to dokázala. DÍÍÍKYY.
Broňaučitelka
Dobrý den Radko, byť jsem teprve letos začala navštěvovat Vaše hodiny jógy, hned mě to chytlo, vždycky se na hodinu moc těším. Vyzkoušela jsem různá cvičení, ale po Vaší hodině odcházím spokojená a už se těším na další.
Gabrielaúřednice